V sobotu si deti užili športový deň detí na ihrisku OŠK

Milí priatelia.


V sobotu 18.6.2022 sa po dvojročnej prestávke uskutočnila opäť super akcia, ktorá bola venovaná našim deťom. Sme radi, že sa športového dňa detí zúčastnilo veľké množstvo detí s rodičmi. Veríme, že sa všetkým páčilo a každý si prišiel na to svoje. Pripravené toho bolo od výmyslu sveta. Samozrejme, že vždy sa nejaká chybička objaví, no to je pre nás poučenie do budúcna, aby sme to opäť vylepšili.

Deti si zašportovali, zastrieľali si, vyšantili sa na nafukovacích atrakciách, občerstvili sa, dostali hodnotné darčeky a samozrejme sa mohli povoziť na hasičskom aute, tanku, OT-čku (a iných vojenských autách) a tiež nemohla chýbať pena, v ktorej sa deti vybláznili.

Veríme, že sa všetkým účastníkom tento deň páčil. Celý deň sa o deti staralo množstvo animátorov (dobrovoľníkov), bez ktorých by tento deň nebol taký skvelý. Veľká vďaka patrí mamičkám, učiteľom ZŠ, pracovníkom OcÚ, poslancom OZ, mladým i starším dobrovoľníkom, žiakom i bývalým žiakom našej ZŠ a tiež aj všetkým sponzorom (viď. foto), ktorí podporili realizáciu tohto dňa. Len pre informáciu, tak do organizácie sa zapojilo opäť viac ako 30 ľudí, ktorým patrí veľké ĎAKUJEM.

 

Foto: Lenka Bobocká

Publikované: 19.6.2022 | Aktualizácia: 20.6.2022 | Zobrazené: 610
toplist