Pozvánka na divadelné predstavenie DIVADELNÁ KOMÉDIA v obsadení s našimi rodákmi

V piatok 30.9.2022 o 18.30 hod. sa v miestnom kine odohrá divadelné predstavenie "Divadelná komédia alebo ako je za kulisami vždy viac divadla ako na javisku" v réžii známeho herca Ľubomíra Pauloviča. Divadelnú hru odohrá novovzniknuté divadlo ARTYNAS, ktoré založil náš občan Roman Hargaš (vyštudovaný herec), ktorý dal dohromady partiu hercov, poloprofesionálov a prizval k sebe do kolektívu aj ďalších šikovných Podolancov. Veríme, že si nenecháte ujsť túto hru so zaujímavým obsadením a ešte lepšími hereckými výkonmi.

Predpredaj vstupeniek je na OcÚ Podolie.

Vstupné: 7 €.
Počet miest je limitovaný, 203 miest.

„Divadelná komédia" je úsmevným stvárnením zákulisia divadelného predstavenia, ktoré vtipne vykresľuje jednotlivé charaktery postáv od menej skúsených amatérov až po skúsenú „pani herečku", od ktorej by človek očakával hladký priebeh nácviku divadelnej hry. Opak bol však pravdou. Našla problém aj tam, kde sa nájsť nedal. Človek ani neočakával, že sa vzťahy na pracovisku, v tomto prípade na divadelnom javisku, dokážu až tak veľmi skomplikovať. Nuž, láska je všemocná. Jedná sa naozaj o krásne a vtipné vystúpenie v podaní hercov z novozaloženého divadla ARTYNAS.

Herecké obsadenie:
Eugen Schreiber, Roman Hargaš, Patrik Masár, Frederika Burzová, Zuzana Vienerová, Katarína Erikson, Pavol Poljovka, Eliška Hlaváčová

Publikované: 7.9.2022 | Aktualizácia: 7.9.2022 | Zobrazené: 684
toplist