V sobotu 10.11.2012 skončila jesenná časť futbalovaj súťaže víťazstvom našich futbalistov 3:2

Sobotný zápas Dospelých V. liga Sever medzi mužstvami Podolie a Kočovce, sa odohral od 13.30 hod. za veľmi silného vetra a typicky jesenného počasia. Prvý gól domácich na 1:0 vsietil už vo 4. min. hráč č. 9 Ivana Marian. V 20. min. vyrovnal na 1:1 hráč súpera č. 3 Mečiar Marek. Ešte do konca 1. polčasu v 37. min. náš hráč č. 8 Omasta Tomáš nás opäť dostal do vedenia 2:1. V druhom polčase vyrovnal súper na 2:2 v 54. min. hráčom č. 7 Belicom Igorom. K definitívnemu víťažstvu 3:2 naše mužstvo priviedol gól opäť hráča č. 9 Ivanu Mariana v 63. min. Po tomto víťaznom zápase prichádza pauza medzi jesennou a jarnou časťou súťaže. Stretneme sa na futbalovej ploche v marci 2013. Dotiaľ prezimujeme na 6. mieste tabuľky, čím je náš cieľ o umiestnení splnený.

Publikované: 11.11.2012 | Zobrazené: 632